boresh-shabrang-enghelab-graphic

برش شبرنگ

با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی همران انقلاب گرافیک امروز مطالب مفیدی درباره برش شبرنگ ، کاتر پلاتر ، شبرنگ چیست و کاربرد شبرنگ خدمت شما عزیزان ارائه بدهیم.

شبرنگ چیست ؟

در ابتدا این سوال پیش می آید که اصلا شبرنگ چیست؟ در پاسخ این سوال باید گفت که ، انقلاب گرافیک شبرنگ نوعی ماده براق است که در هنگام تاریکی و نور کم نور را ساطع کند و در ترکیب آن از از فسفر و فلورسین استفاده شده است. در بسیاری از صنایع از شبرنگ استفاده میشود در ادامه به توضیح کاربرد شبرنگ ، برش شبرنگ ، کاتر پلاتر و … می پردازیم .

کاربر شبرنگ

کاربرد شبرنگ

امروزه از شبرنگ که به روش های مختلف برش شبرنگ خورده اند استفاده های متنوعی میشود. کاربرد شبرنگ در مواردی بسیار به وضوح است برای نمونه در لباس های پلیس کارگران شهرداری لباس های خدمات شهری لباس های پزشکان آمبولانس ها و … که ممکن است در طول شب به فعالیت بپردازند .  با اندازه های مختلف و متنوع استفاده میشود .

کاتر پلاتر

یکی دیگر از استفاده های آن در تابلو های راهنمایی و رانندگی و همچنین پلاک های ماشین ها است . همچنین نوعی ماژیک های شبرنگ هم هستند که در در جوهر خود از ماده سازنده شبرنگ استفاده شده اند و به ماژیک های شبرنگ معروفند که برروی کاغذ های شبرنگ برق میزنند و استفاده میشوند. امروزه کاربرد شبرنگ بسیار زیاد شده و در بخش های مختلف از آن استفاده میشود.انقلاب گرافیک

کاتر پلاتر یا دستگاه برش شبرنگ چیست؟

کاتر پلاتر یا دستگاه برش شبرنگ چیست؟

کاتر پلاتر  یک دستگاه تمام دیجیتال و حرفه ای است که در آن از یک تیغ نازک سوزنی برای برش و یک ماژیک برای طراحی و کشیدن طرح ها روی شبرنگ استفاده میشود. باید توجه داشت که دستگاه کاتر پلاتر با پلاتر کاملا متفاوت است و کلمه پلاتر در این دستگاه به معنا و مفهوم آن طرحی است که به کار خواهد رفت. در واقع کاتر پلاتر  همان پلاتر ها هستند با این تفاوت که در آن یک تیغ نازک جهت برش به کار میرود همانند حکاکی فلزات و فشار آن تیغ متناسب با جسم به کار رفته برای برش است .انقلاب گرافیک

برش شبرنگ چیست ؟

امتیاز این صفحات

Store Name: enghelab-graphic

Store Description: فروشگاهی با سابقه در حوزه مهر و چاپ

  • کیفیت متن
  • کیفیت تصاویر
  • کیفیت این صفحه
5.0

مطالب مشابه

hakaki-felezat-enghelabgraphic

حکاکی فلزات

با سلام خسته نباشید خدمت تمامی همکاران و همراهان انقلاب...

انواع پلاک

پلاک برنجی

با سلام و خسته نباشید خدمت همکاران و همراهان انقلاب...

badge-image-enghelab-graphic

بج سینه

انقلاب گرافیک مفتخر است که علاوه بر تولید برترین مهر...

Comments (6)

عكسهايي كه براي برش شبرنگ گذاشتيد اشباهي است اين عكسهاي شما مربوط به برش ليزر مي باشد

پاسخ

    باتشکر از پیام شما. عکس ها جایگزین شدند.

    پاسخ

برای سفارش محصول فقط باید بیایم مغازه؟

پاسخ

ممون بابت اطلاعات خوبي كه در اختيار ما گذاشتين

پاسخ

سلام خسته نباشید،ببخشید یک سوال داشتم داخل مطالب سایتتون از کاربرد این برش شبرگ در باره ماشین گفتین شما این بخش روهم انجام میدین؟

پاسخ

لطفا اگه ممکنه قیمت هارو هم اعلام کنید

پاسخ